Resirkulert papir
amina.jpg

Amina

Lærling på Menstad kulturkafé

Epost: post@bydelshus.no

Telefon: 35 91 39 11

Resirkulert papir
runa.jpg

Shamim Ara Khanam

Lærling på Menstad kulturkafé

Epost: post@bydelshus.no

Telefon: 35 91 39 11

Resirkulert papir
Eirik%20(1)_edited.jpg

Eirik Bergkåsa

Kokk på Menstad kulturkafé

Epost: eirik.bergkasa@skien.kommune.no

Telefon: 35 91 39 11

Resirkulert papir
mico.jpg

Mico Babic

Kokk Menstad kulturkafé

Epost: mico.babic@skien.kommune.no

Telefon: 35 91 39 11

Resirkulert papir
anne lene.jpg

Anne Lene Steen

Kokk Menstad kulturkafé

Epost: anne.lene.kleven.steen@skien.kommune.no

Telefon: 35 91 39 11

Resirkulert papir
Untitled.jpg

Hanne Sørensen

Kokk Gråtenmoen kulturkafe

Epost: hanne.sorensen@skien.kommune.no

Telefon: 35 54 46 11

Resirkulert papir
Abdurusul.JPG

Abdurusul Abdukerim

Kokk Gråtenmoen kulturkafe

Epost: abdusurul.abdukerim@skien.kommune.no

Telefon: 35 54 46 11

Resirkulert papir
Untitled.jpg

Hilde Isaken

Kokk Lie kulturkafe

Epost: hildebauge.isaksen@skien.kommune.no

Telefon: 35 54 46 77

Resirkulert papir
Untitled.jpg

Gun Fredriksen

Kokk Lie kulturkafe

Epost: gunnbirkeland.fredriksen@skien.kommune.no

Telefon: 355 54 46 77

Resirkulert papir
Untitled.jpg

Ragna Skare

Kulturformidler Menstad

Epost: ragna.skare@skien.kommune.no

Telefon: 35 91 39 12

Resirkulert papir
Bilde Lene T_Kvist.jpg

Lene Trondsen Kvist

Kulturformidler Menstad

Epost: lene.trondsen.kvist@skien.kommune.no

Telefon: 35 91 39 12

Resirkulert papir
Untitled.jpg

Brynjard Rolandsen

Bydelsansvarlig Menstad

Epost: brynjard.rolandsen@skien.kommune.no

Telefon: 902 94 923

Resirkulert papir
Margareth 1.jpg

Margareth Barstad

Kulturformidler på Gråtenmoen

Epost: margareth.barstad@skien.kommune.no

Telefon: 35 54 46 09

Resirkulert papir
Untitled_edited.jpg

Gun Gurholt

Kulturformidler på Gråtenmoen

Epost: gun.gurholt@skien.kommune.no

Telefon: 35 54 46 08

Resirkulert papir
Untitled.jpg

Jorid Hustveit

Kulturformidler på Gråtenmoen

Epost: jorid.hustveitclaussen@skien.kommune.no

Telefon: 35 54 46 00

Resirkulert papir
RT.jpg

Rune Tollefsjord

Lyd, lys og grafisk produksjon

Epost: rune.tollefsjord@skien.kommune.no

Telefon: 48 164 164 | 35 54 46 01

Resirkulert papir
nils-kvale.PNG

Nils Kvåle Rue

Kulturformidler på Gråtenmoen

Epost: nils.kvale.rue@skien.kommune.no

Telefon: 35 54 46 00

Resirkulert papir
Jon Harald (1).jpg

Jon Harald Aspheim

Kulturformidler på Lie

Resirkulert papir
Mia.jpg

Ellen Maria (Mia) Dahle

Kulturformidler på Lie

Epost: ellenmaria.dahle@skien.kommune.no

Telefon: 35 54 46 70

Resirkulert papir
Untitled.jpg

May Linn Vollen Heggertveit

Bydelsansvarlig på Lie

Epost: maylinn.vollenheggertveit@skien.kommune.no

Telefon: 924 45 282 | 35 54 46 70

Resirkulert papir
camilla_edited.jpg

Camilla Movik

Kulturfomidler på Lie

Epost: camilla.movik@skien.kommune.no

Telefon: 35 54 46 70

Resirkulert papir
Untitled.jpg

Linda Asulfsen

Koordinator Menstad Frivilligsentral

Epost: linda.asulfsen@skien.kommune.no

Telefon: 35 91 39 12  | Mobil: 93408945

Nettside: menstad.frivilligsentral.no

Resirkulert papir
Bente-Søfting.png

Bente Søfting

Enhetsleder 

Epost: bente.softing@skien.kommune.no

Telefon: 902 06 679

Har kontorplass på Lie bydelshus