Resirkulert papir
Untitled.gif

Greta Sæthre

Kokk på Menstad kulturkafé

Epost: greta.saethre@skien.kommune.no

Telefon: 35 91 39 11

Resirkulert papir

Amina

Lærling på Menstad kulturkafé

Epost: kommer

Telefon: 35 91 39 11

Resirkulert papir
Eirik%20(1)_edited.jpg

Eirik Bergkåsa

Kokk på Menstad kulturkafé

Epost: eirik.bergkasa@skien.kommune.no

Telefon: 35 91 39 11

Resirkulert papir
mico.jpg

Mico Babic

Kokk Menstad kulturkafé

Epost: mico.babic@skien.kommune.no

Telefon: 35 91 39 11

Resirkulert papir
Untitled.jpg

Ragna Skare

Kulturformidler på Menstad

Epost: ragna.skare@skien.kommune.no

Telefon: 35 91 39 12

Resirkulert papir
anders høgli til nettportrett.jpg

Anders Høgli

Kulturformidler på Menstad

Epost: anders.hogli@skien.kommune.no

Telefon: 35 91 39 12

Resirkulert papir
Untitled.jpg

Jorid Hustveit Claussen

Kulturformidler på Menstad

Epost: jorid.hustveitclaussen@skien.kommune.no

Telefon: 35 91 39 12

Resirkulert papir
Aleksandra Mijatovic

Alekasandra Mijatovic

Kulturformidler på Menstad

Epost: aleksandra.mijatovic@skien.kommune.no

Telefon: 35 91 39 12

Resirkulert papir
Untitled.jpg

Brynjard Rolandsen

Bydelsansvarlig på Menstad

Epost: bryjnard.rolandsen@skien.kommune.no

Telefon: 902 94 923

Resirkulert papir
Untitled.jpg

Hanne Sørensen

Kokk på Gråtenmoen kulturkafé

Epost: hanne.sorensen@skien.kommune.no

Telefon: 35 54 46 11

Resirkulert papir
Abdurusul.JPG

Abdurusul Abdukerim

Kokk på Gråtenmoen kulturkafé

Epost: abdurusul.abdukerim@skien.kommune.no

Telefon: 35 54 46 11

Resirkulert papir
Marita.jpg

Marita Larsson Holmen

Kokk Gråtenmoen kulturkafé

Resirkulert papir
Margareth 1.jpg

Margareth Barstad

Kulturformidler på Gråtenmoen

Epost: margareth.barstad@skien.kommune.no

Telefon: 35 54 46 09

Resirkulert papir
Untitled_edited.jpg

Gun Gurholt

Kulturformidler på Gråtenmoen

Epost: gun.gurholt@skien.kommune.no

Telefon: 35 54 46 08

Resirkulert papir
Bilde Lene T_Kvist.jpg

Lene Trondsen Kvist

Kulturformidler på Gråtenmoen

Epost: lene.trondsen.kvist@skien.kommune.no

Telefon: 35 54 46 10

Resirkulert papir
RT.jpg

Rune Tollefsjord

Bydelsansvarlig på Gråtenmoen

Epost: rune.tollefsjord@skien.kommune.no

Telefon: 48 164 164 | 35 54 46 01

Resirkulert papir
Resirkulert papir
Untitled.jpg

Gunn Fredriksen

Kokk Lie kulturkafé

Epost: gunnbirkeland.fredriksen@skien.kommune.no

Telefon: 35 54 46 77

Resirkulert papir
Profilbilde Per-Anders Gundersen.jpg

Per Andersen Gundersen

Kulturformidler på Lie

Epost: per-anders.gundersen@skien.kommune.no

Telefon: 35 54 46 70

Resirkulert papir
Jon Harald (1).jpg

Jon Harald Aspheim

Kulturformidler på Lie

Resirkulert papir
Mia.jpg

Ellen Marie (Mia) Dahle

Kulturformidler på Lie

Epost: ellenmaria.dahle@skien.kommune.no

Telefon: 35 54 46 70

Resirkulert papir
Heidi Bekkevold.jpg

Heidi Bekkevold

Kulturformidler for ungdom, sentrum

Epost: heidi.bekkevold@skien.kommune.no

Telefon: 35 54 46 70

Resirkulert papir
Untitled.jpg

Camilla M. Strøm

Kulturformidler mangfold på Lie

Epost: camilla.madeleine.strom@skien.kommune.no

Telefon: 35 54 46 70

Resirkulert papir
Untitled.jpg

May Linn Vollen Heggertveit

Bydelsansvarlig på Lie

Epost: maylinn.vollenheggertveit@skien.kommune.no

Telefon: 924 45 282 | 35 54 46 70

Resirkulert papir

Linda Asulfsen

Koordinator Menstad Frivilligsentral

Epost: linda.asulfsen@skien.kommune.no

Telefon: 35 91 39 12

Nettside: menstad.frivilligsentral.no

Resirkulert papir

Marit Josefsson Ligaard

Kulturformidler på Menstad

Epost: maritjosefson.ligaard@skien.kommune.no

Telefon: 35 91 39 12

Jobber også innen tilrettelagt

Resirkulert papir

Katrine Daviknes

Enhetsleder i Kultur og Fritid

Epost: katrine.daviknes@skien.kommune.no

Telefon: 957 88 739

Har kontorplass på Menstad bydelshus

Gråtenmoen bydelshus

Gråtenmoen terrasse 16

3732 SKIEN

Telefon: 35544600

E-post: gratenmoen@bydelshus.no

Menstad bydelshus

Haugsåsveien 30

3712 SKIEN

Telefon: 35913912

E-post: menstad@bydelshus.no

Lie bydelshus

Cappelensgate 8

3717 SKIEN

Telefon: 35544670

E-post: lie@bydelshus.no

youtube-860x280_edited.png